-126
روز
روزشمار كنگره
1397/03/21 در ساعت 00:44:07

ویرایش محتوای سایت و اپلیکیشن از طریق پنل ادمین

با استفاده از پنل ادمینی که در اختیار دارید میتوانید محتوای سایت و یا ترتیب چینش ماژول های سایت را تغییر دهید

ویرایش محتوای سایت و اپلیکیشن از طریق پنل ادمین

سیستم مدیریت محتوای ما به صورت ماژولار طراحی گردیده تا آزادی عمل کاملی را به مشتریان ما ارایه دهد. با استفاده از ماژولار بودن محتویات سایت شما میتوانید هر ماژول را طبق نظر خود در هر کجای سایت که تمایل داشتید قرار دهید و محتواییات آن را اعم از عکس یا متن بدون محدودیت با قوی ترین ادیتور های متن در پنل ادمین تغییر دهید.

همچنین ماژولار بودن محتویات سایت این امکان را میدهد تا در هر صفحه از سایت به هر تعداد از یک ماژول استفاده کنید بدون آن که نیازی به برنامه نویسی مجدد باشد.

 

منظور از ماژولار بود چیست؟

به صورت کلی به سیستمی ماژولار گفته میشود که اجزای آن به یک دیگر متصل نباشند و هر جز سیستم قابلیت جدا سازی و ویرایش و حذف را بدون تغییر در دیگر اجزا را داشته باشد.

وقتی گفته میشود که سیستم مدیریت محتوای ما ماژولار مباشد یعنی آنکه برای هر یک از بخش های وبلاگ ، گالری تصاویر ، منوی محصولات ، اسلایدشو و ... ماژول های مجزا تعریف شده است.

چرا ماژولار بودن ؟

در حالت عادی اگر سیستمی ماژولار نباشد کاربر سایت برای مثال برای استفاده از گالری تصاویر مجبور میباشد که هر بار که میخواهد در هر صفحه از گالری استفاده کند ، مجددا برنامه نویسی کند ولی اگر سیستم ماژولار باشد بدون نیاز به برنامه نویسی مجدد کاربر میتواند هر چند بار از ماژول گالری تصاویر استفاده کند که منجر به پیوستگی بیشتر سایت و سرعت و آزادی عمل زیاد در ایجاد محتوا میشود.

ماژول های تعریف شده برای ایجاد محتوا :

اسلاید شو 

گالری تصاویر و فیلم

اخبار و مقالات : همان سیستم بلاگ

تصویر : قرار دادن تصاویر فول ساز جهت ایجاد فضای مناسب در سایت

محتوای متنی : ایجاد محتوای متنی با ادیتور مشابه ورد

پرسش و پاسخ : به اختصار faq که برای راهنمایی بهتر کاربران میباشد

فرم ورود اطلاعات : مانند فرم ارتباط با ما و ...

تب های میانبر و حاوی اطلاعات

امکانات تعریف شده جهت ایجاد محتوا :

اسلایدشو : با استفاده از ماژول اسلایدشو میتوانید به تعداد مورد نیاز تصاویر بزرگ و مورد نظر خود را آپلود کنید تا در هر کجای سایت که مد نظر است قرار گیرد

اخبار و مقالات : قابلیت ایجاد یک بلاگ در داخل سایت میباشد که میتوانید مقالات و اخبار خورد نظر خود را قرار دهید ( با قابلیت ثبت نظر )

ایجاد فرم : با استفاده از سیستم قدرتمند فرم ساز میتوانید فرم های مورد نظر خود را ایجاد کنید

پرسش و پاسخ : میتوانید پرسش و پاسخ مورد نظر خود را برای آگاهی بشتر مشتریان خود در این قسمت قرار دهید

مدیریت پاپ آپ : با استفاده از این قسمت میتوانید پاپ آپ های مورد نظر خود را در هر کجای سایت و در هر زمانی به نمایش درآورید

آیا کاربران برای ایجاد محتوای حرفه ای نیاز به دانش برنامه نویسی دارند ؟ 

خیر. کاربران برای ایجاد محتوا هیچ گونه نیازی به دانش برنامه نویسی ندارند و استایل و گرافیک سایت یکبار توسط تیم طراحی و توسعه به صورت کامل صورت میگیرد و تنها مشتریان ما نیاز به یک دانش جزیی کامپیوتر برای کار با پنل ادمین هستند.

آیا پنل ادمین امکان تغییر گرافیک سایت را به کاربر میدهد ؟

خیر. تغییر گرافیک سایت نیاز کامل به دانش برنامه نویسی دارد و این کار باید توسط تیم فنی صورت گیرد .کاربران تنها امکان ایجاد محتوا را دارند.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%